Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Anekdoodi nurk

Go down 
4 posters
AutorTeade
renks

renks


Postituste arv : 137
Join date : 11/03/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyEsm Märts 15, 2010 12:59 am

Teen otsa lahti siis:)

3 meest arutavasd kui lollid nende naised on.
1. ütleb. minui naine ostis auto omal pole lube.
2. heh see pole midagi. minu naine palkas koristaja aga ise ei jõua elektriarvetgi maxta.
3. selle peale. kuule see pole midagi minu naine läks nädalaks ajaks hawaile ja võttis 3 kondoomi (meeste oma) omal pole peenistgi.

tuleb rõvedaima inimese valimine.
quasimodo on 100% kindel et tema võidab.
pärast tuleb aga nördinult tagasi.
sõbrad küsisid: "noh, mis on." kas ei võitnudgi?
quasimodo ütleb: "ma tahaks teada kes on Väino Sarnet"
Tagasi üles Go down
Tõnis #5

Tõnis #5


Postituste arv : 148
Join date : 11/03/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyEsm Märts 15, 2010 1:04 am

Siim helistab Markusele. "Brasiilia, 40 kraadi, kuumad naised." Markus: "Helsing, 7 kraadi, vahetan kätt."


Küsimus: Miks peetakse palju partnereid omavaid naisi litsideks, aga mehi elumeesteks? Vastus: Sest kui sul on lukk, mille avavad kõik võtmed siis on see kehv lukk. Kui sul on aga võti, mis avab kõik lukud, siis on see üks kuramuse hea võti.


TÄNKJU TÄNKJU, JÄRGMINE SHOW ON REEDE ÕHTUL, SIIS KUI PURJUS OLEN.
Tagasi üles Go down
renks

renks


Postituste arv : 137
Join date : 11/03/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyEsm Märts 15, 2010 1:05 am

Eestlane kes ei oska ingliskeelt läheb inglismaale.. ja siis hotellis liftiga sõidab.. üks inglane küsib : down? eestlane vastab : ise oled taun, mina olen eestlane
Tagasi üles Go down
renks

renks


Postituste arv : 137
Join date : 11/03/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyEsm Märts 15, 2010 1:08 am

Kokutaja ja vesipea on saunas. Kokutaja ütleb:"Pä-pä-pä päris kuum on!" Vesipea:"Tsssss....!!"

kann läks keema ;D;D;D
Tagasi üles Go down
Tõnis #5

Tõnis #5


Postituste arv : 148
Join date : 11/03/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyEsm Märts 15, 2010 2:38 am

Kaks meest läksid poodi, aga ei leidnud ust.
Tagasi üles Go down
renks

renks


Postituste arv : 137
Join date : 11/03/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyEsm Märts 15, 2010 2:39 am

Poeg küsib isalt: issi kas sa kakasid eile voodisse
isa: kust sa seda võtad pojake
poeg: aga ma kuulsin 88sel kuidas ema ütles, et kaua ma pean seda junni mudima
Tagasi üles Go down
renks

renks


Postituste arv : 137
Join date : 11/03/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyEsm Märts 15, 2010 2:41 am

juku ja mann mängivad peitust ning mann on end ära peitnud ja saadab jukule smsi" kui sa mind üles leiad võid mind keppida nii nagu ise tahad, kui sa mind üles ei leia, siis olen kuuris..."
Tagasi üles Go down
tarts

tarts


Postituste arv : 46
Join date : 11/03/2010
Age : 39

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyEsm Märts 15, 2010 4:51 pm

Kirjutab naine oma murest tuntud naisteajakirja pereprobleemide lehekülje toimetajale:

Palun andke nõu, mida teha. Mõned päevad tagasi sõitsin tööle, aga mees jäi veel koju nagu tavaliselt. Olin sõitnud vaevalt 5 km, kui auto mootor seisma jäi. Kõndisin jalgsi tagasi koju, et paluda oma meest appi.
Kui koju jõudsin, avanes pilt, mida on raske uskuda. Mees oli naabri tütrega meie magamistoas! Olen 32-aastane, mu mees on 34, aga naabri tütar on 22. Oleme mehega abielus olnud juba veidi üle 10 aasta.
Kui ma selgitust nõudsin, tunnistas ta, et neil on juba 6 kuud naabri tütrega armulugu. Ütlesin, et jätan ta maha, kui see ei lõpe. Mees kaotas kuue kuu eest töökoha. Ta väidab, et ta tunneb end kasutuna.
Armastan teda ikka veel, kuid peale minu ultimaatumit on ta minust veelgi rohkem eemaldunud. Perenõustaja juurde keeldub ta minemast. Minu meeleheitlikud katsed asja tõsiselt arutada lükkab ta alati tagasi.
Kas oskab keegi mulle nõu anda?
Pille


Toimetaja vastus:
Kallis Pille,
kui mootor juba 5 km järel välja sureb, võib see olla tingitud mitmest asjaolust. Kontrolli kõigepealt, kas paagis bensiini on, kas bensiinivoolik on korras ja puhas. Kontrolli ka klapp-pihustit ja kaitsmekarpi, mille asukohta on kirjeldatud kasutusjuhendis. Kui need on korras, võib olla bensiinipump katki, mille tõttu pole sissepritse varustus küllaldane ega teki vajalikku rõhku.
Loodan, et said sellest abi.

Robert,
toimetaja asetäitja
Tagasi üles Go down
hendrik

hendrik


Postituste arv : 25
Join date : 11/03/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn/Rakvere

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyTeis Märts 16, 2010 12:09 am

KGB otsib uut salaagenti. valitakse välja 3 kandidaati ja antakse viimane ülesanne. Igale mehele antakse 6 padruniga püstol, öeldakse, et teises toas on su naine, mine lase maha. 1. mees võtab püssi kätte, mõtleb natuke ja saab kohe aru et ei suuda naist ikka maha lasta. 2. mees läheb uksest sisse, mõtleb, süda läheb haledaks ja ei suuda seda teha. mõlemad on läbi kukkunud. 3 mees läheb sisse, kostub 6 lasku, pärast seda klobin ja karjed ja hull müra. Mees tuleb välja jube vihasena. Miks te mulle ei öelnud et püstolis paukpadrunid on, pidin naise tooliga surnuks peksma.
Tagasi üles Go down
Tõnis #5

Tõnis #5


Postituste arv : 148
Join date : 11/03/2010
Age : 34
Asukoht : Tallinn

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyTeis Märts 16, 2010 1:04 am

Tõnis:

Kuulsaid hiinlasi:
-Tsink Plekk Pang (Karl-Gunnar Arulaid)
-Vee Tsee Tung
-Niku Mu Kiitse

Kuulsaid soomlasi:
-Mödateta Roomanen (jooksja)
-Vastukivi Mölkanen (takistusjooksja)
-Möödapõhja Sulpsanen (ujuja)
-Alalati Kukkunen (kõrgushüppaja)
-Mödakorvi Viskanen (korvpallur)

Kuulsaid lätlasi:
-Kurvis Kraavis (rallisõitja)
-Punnis Paadis (sõudja)
-Mustus Vaadis (veinitestija)

Kuulsaid poksijaid:
-Gardaan Laxuu
-Matti Möödatatti
-Perseeli mahhaa
Tagasi üles Go down
hendrik

hendrik


Postituste arv : 25
Join date : 11/03/2010
Age : 33
Asukoht : Tallinn/Rakvere

Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk EmptyTeis Märts 16, 2010 2:04 am

Kauboi hüüab teisele:
"Kas tead, et mul on kõige kiirem käsi terves metsikus läänes".
"Aga mina eelistan pigem naisi," vastas teine kauboi rahulikult
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Anekdoodi nurk Empty
PostitaminePealkiri: Re: Anekdoodi nurk   Anekdoodi nurk Empty

Tagasi üles Go down
 
Anekdoodi nurk
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Muusika nurk

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Off Topic :: Off topic-
Hüppa: